O autorze

Kacper KudziaNazywam się Kacper Kudzia i od ponad 10 lat zajmuję się tematyką pierwszej pomocy. Cały czas szukam prostych i skutecznych rozwiązań, które w nagłej sytuacji pomogą przypadkowym osobom ocalić czyjeś życie. Od ponad 6 lat uczę pierwszej pomocy. W czasie kursów spotykam się z wieloma wątpliwościami dotyczącymi właściwego postępowania w sytuacjach, które zwykle nie są omawiane w procedurach ratunkowych. Pokazuję osobom takim jak Ty, jak dopasować teoretyczne zasady do rzeczywistych sytuacji tak, żebyś w prosty sposób osiągnął swój cel, jakim jest skuteczne udzielenie pierwszej pomocy.

Teraz postanowiłem podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem internetu.

Znam bardzo wiele osób, które są zainteresowane zdobywaniem wiedzy z pierwszej pomocy, głównie z powodu chęci ochrony własnych bliskich – dziadków, rodziców lub dzieci. Zdecydowanie to rodzice małych dzieci najczęściej szukają dodatkowych informacji – a niestety nie zawsze mają możliwość wzięcia udziału w stacjonarnym kursie pierwszej pomocy, gdzieś w pobliżu miejsca swojego zamieszkania.
Dlatego udostępniam dla Ciebie, za darmo,  mini kurs e-mailowy „Pierwsza Pomoc Dzieciom”. Chcę, żeby wszyscy Ci, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w standardowym kursie pierwszej pomocy, mieli szansę na zdobycie wartościowej wiedzy w jak najwygodniejszy sposób.

Otrzymasz lekcje będące odpowiedziami na najczęściej zadawane przez Was, rodzice, pytania. Ogółem jest to 12 lekcji omawiających zagadnienia:
– użądlenia przez owady – w tym postępowanie w przypadku ciężkich reakcji uczuleniowych
– dziecko nieprzytomne
– oparzenia dzieci
– ataki drgawek u dzieci – w tym omówienie przypadku chwilowego zatrzymania oddechu

Wszystko to wprost na Twoją skrzynkę pocztową – bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Wszystko, co musisz zrobić to regularnie czytać e-maile. Zanim zauważysz, będziesz posiadał wiedzę większą niż 90% rodziców w Polsce. Tylko dlatego, że chciałeś poświęcić kilka chwil na jej znalezienie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zawartości kursu – kliknij ten link.
Jeżeli chcesz się zapisać i od razu otrzymać pierwszą lekcję – po prostu zostaw swój e-mail w formularzu poniżej:

Twoje imię :
Adres email:
Top