Bezpieczeństwo na zimowe wieczory

To już ostatni wpis w tym roku. Idą Święta, które też wymagają przygotowań, a potem każdemu należy się chociaż chwila odpoczynku – mnie od pisania, a Wam od czytania 🙂

Wrócę zaraz po Nowym Roku z nowymi pomysłami, które pozwolą Ci dobrze się bawić, a przy okazji poszerzać wiedzę z pierwszej pomocy – a więc bezpieczeństwo nas wszystkich.

Poza życzeniami Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, muszę dodać jeszcze: bezpiecznych i bezwypadkowych dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dziękuje tym, którzy regularnie tu zaglądają, komentują lub mailują. Od początku istnienia tego bloga stawiałem na treść, która będzie ciekawa, zrozumiała i wartościowa dla wszystkich. Dlatego każda informacja od Was utwierdza mnie w przekonaniu, że te założenia realizuję prawidłowo i dodaje mi energii i zapału do dalszych publikacji.

Jako ostatnią ciekawostkę w 2013 roku przygotowałem dawkę informacji, które pomogą Ci zwiększyć bezpieczeństwo własne i Twoich bliskich na drodze, zwłaszcza w długie jesienne i zimowe wieczory – zachęcam do lektury: Bądź widoczny !!!

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia w 2014 roku
Kacper Kudzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*